• || Modní policie TU||

  || Reklamy SEM ||
  ||

  KDYŽ UŽ BUDEŠ KOPÍROVAT, TAK POUŽIJ JEDNU Z MÝCH KLIKAČEK
  ||
  Líbí se ti tu?
  Ano / Ne

Leden 2009

Koktání

31. ledna 2009 v 11:47 | theruSHka-beruSHka |  ----->Vtipy<-----
Ósle, ósle, ósle, ó slečno !
Vy vole, vy vole, vyvolená !
Viděl jsem vás nahou, nahou, na housle hrát !
Vyseru, vyseru, vy se růži podobáte !
Máte vši, máte vši, máte vší lásku mou..!


N-e-K-o-N-e-Č-N-o

31. ledna 2009 v 11:38 | theruSHka-beruSHka |  ----->Vtipy<-----

N.e.K.o.N.e.Č.n.O

Tohleto je fakt šílený....

Zkopíruj si to i na tvůj blog...

Klikej na N.e.K.o.N.e.Č.n.O....

Je to dobrý ale za chvíly tě to přestane bavit...N.e.K.o.N.e.Č.n.O


Dárek xD

31. ledna 2009 v 11:35 | theruSHka-beruSHka |  ----->Vtipy<-----

Dáreček

On koupil svojí milé rukavičky a v obchodě je omylem zaměnili za kalhotky. On si toho nevšiml a k dárku připsal lístek.

MOJE MILÁ

Koupil jsem ti to, co jsem si na naší schůzce všiml, že nemáš. Měli i dírkované, ale ty se mi nelíbili, protože by bylo vidět pod nimi to, co tak rád líbám. Před použitím si je napudruj, aby si voněla. Při návštěvě si je stáhni do polovice, to je v módě. Ale i proto, aby jsem viděl tvoje skvosty. Až k tobě večer přijdu tak mi povíš jak se ti můj dárek, který jsem zkoušel na prodavačce, líbil. Ta mi ukázala jak se to má dělat.

Tvůj P.O.


Vzato z tohoto blogísku :)


POZORNĚ ČTI!!!!

28. ledna 2009 v 15:35 | theruSHka-beruSHka


Tohle ŠIŘTE DÁL a dejte si to na svoje blogy!

Holka/Kluk asi strašně závidí a poslední dobou strašně jednoduše ruší lidem blogy! Proto buďte pozorní a kdyby se dělo něco divného u vás na blogu tak okamžitě vyměňte heslo za nějaké složité...


Věci Hello Kitty

26. ledna 2009 v 18:26 | theruSHka-beruSHka |  ----->Hello Kitty<-----Betty Boop něco o ní....

26. ledna 2009 v 18:07 | theruSHka-beruSHka |  ----->Betty Boop<-----

Betty Boop

Experimentální strojový překlad hesla Betty Boop z encyklopedie Wikipedia pořízený překladačem Eurotran. Je tento překlad nedokonalý? Pomozte nám jej zlepšit!

Tip:

Pro orientační překlad anglických internetových stránek do češtiny můžete zkusit Překladač Eurotran.

Betty Boop from the opening title sequence of the earliest entries in the Betty Boop Cartoons.

Betty Boop od zahajovacího titulového sledu nejčasnějších záznamů v Betty Boop karikatury.

Betty Boop charakter animovaného filmu objeví se v Talkartoon a Betty Boop série filmů produkovala Max Fleischer a povolený Paramount obrazy. S její zjevnou sexualitou, Betty byla hit s divadlem-goers, a přesto, že má been zmírněný ve třicátých létech, ona zůstane populární dnes pro toto zobrazení sexuality.

Historie

Betty Boop and Bimbo in Minnie the Moocher (1932).

Betty Boop a přihlouplá krasavice v Minnie Moocher

(1932).

Dávné doby

Betty Boop dělal její první vzhled 9. srpna 1930 v karikatuře Závratné mísy, šestá splátka ve Fleischerovi je Talkartoon série. Ona byla malá jako ona brzy-k-být-slavný self, nicméně. Grim Natwick, animator veterána oba Walt Disney je a Ub Iwerks je studia, byl velmi zodpovědný pro vytvářet charakter, který on modeled na Heleně Kaneové, zpěvák a hráč kontraktu u Paramount představí si, studio, které distribuovalo Fleischera je karikatury. V udržování s běžným zvykem, Natwick dělal jeho nový charakter zvíře, v tomto případě, francouzský pudlík. Začínat touto karikaturou, hlas charakteru byl vykonáván několika různými hlasovými herečkami až do Mae Questel dostal roli, v 1931, a držel to pro zbytek série.

Natwick sám později připustil, že Bettyův originální pohled byl docela ošklivý. Animator přebudovaný ji v 1932 být rozeznatelně člověk v karikatuře Nějaké hadry. Její poddajný pudlík uši se staly kruhovými náušnicemi a její kožešina pudlíka stala se stříháním vlasů souhlasu. Ona se objevila v desíti karikaturách jako vedlejší postava, dívka plácnutí s více srdcem než mozek. V karikaturách jednotlivce ona byla nazývána "Nancy Leeovou" a "Nan Mcgrewová". Ona obvykle sloužila jako studio hrát Bimbo přítelkyni. Ačkoli Písně obrazovky karikatura Betty koedukační1931, ona nebyla oficiálně pokřtěný "Betty Boop" dokud ne 1932 krátký Zastavovat přehlídku ten stejný rok. Toto bylo také první karikatura být oficiálně část Betty Boop série a ne Talkartoon. odkazoval se na charakter jako Betty v

Betty jako sexuální symbol

Betty Boop in Betty Boop's Bamboo Isle (1932).

Betty Boop v Betty Boop bambus ostrůvek (1932).

Bettyův vývoj byl ještě neúplný, nicméně. Max Fleischerův bratr, Dave, dále pozměnil charakter, dělat ji svůdnější a ženštější. Bettyova slavná osobnost konečně vstoupila do hry v 1932 krátký, Minnie Moocher, ke kterému taxi Calloway a jeho orchestr půjčoval jejich talenty. Ve filmu, Betty uteče z domu jen aby byl ztracen s costar Bimbo v jeskyni navštěvované mrožem (rotoscoped od Callowaya). Duch je děsivé hudební číslo nutí Betty prchnout zpátky do bezpečnosti domova.

Betty Boop je pozoruhodný pro bytí první kreslená postavička úplně reprezentovat sexuální ženu. Jiné ženské postavy stejného období ukazovaly jejich kalhotky pravidelně, jako myš Minnie, ale neměl plnou karikaturu formy ženy. Betty Boop, nicméně, bavil se v její sexualitě. Ona nosila krátké šaty a podvazkový pás. Její hrudi byly prominentní a ona ukázala jí výstřih. V jejích karikaturách, jiné charaktery pokusí se plížit se koukne na její chvíli, kterou ona mění. V Betty Boop bambus ostrůvek, ona dělá hula opotřebovávat se jen lei a tráva lemují, kousek, který ona opakovala v jejím portrétovém vzhledu v první Popeye karikatura.

Přesto, animators se ujistil držet charakter "čistý" a dívka-jako (oficiálně, ona byla jen stará 16 let). Jak Betty řekne Koko klaun ve filmu Boop-Oop-- Doop poté, co byl ohrožený chlípným ředitelem, "on nemohl vzít můj boop-oop-- doop pryč!"

Její karikatury také vystupovaly ze soutěže kvůli jejich pozitivnímu džezu zvukové doprovody. Kromě tří karikatur se zvukovými doprovody taxi Calloway, skupiny hosta pro Betty Boop karikatury zahrnovaly kapely Louise Armstronga, Rudy Vallee, a Don Redman. Ethel Merman objevil se v nemnoho šortek jako umělec hosta.

Citlivosti dospělého Bettyových karikatur dělaly jí hit a vlnu merchandising brzy zametl svět. Zatím, Helena Kaneová, kdo inspiroval charakter v 1930, žaloval Fleischer studio v 1934 pro údajně krást její pohled obchodní známky, tančit a zpívat styl a catchphrase. Kane prohrál žalobu (a její boop-oop-- doop) když Fleischers dokázal, že výraz byl použitý jinými umělci před Kaneem.

The Hayes Code-safe Betty appears with comic strip character Henry in Betty Boop with Henry, the Funiest Living American (1935).

Hayes kód-bezpečný Betty objeví se s charakterem kresleného seriálu Henry v Betty Boop s Henrym, Funiest živý Američan (1935).

Betty zkrotil

Nakonec, Bettyova zvýšená sexualita by hláskovala její osud. Výrobní kódové zákony o cenzuře si vynutily začátek v 1934 přinutil ji nosit delší sukni a méně odhalující výstřih. Betty byla už ne plácnutí; ona byla husbandless žena v domácnosti s malým psem jmenovala Pudgy. Animators bojoval, aby držel Bettyovy karikatury zajímavý tím, že páruje ji s populárním kresleným seriálem charaktery ale žádný z těchto filmů byli velmi úspěšní (ačkoli jeden takový pár přece poháněl Popeye do stardom jeho vlastní). Bettyova karikaturní kariéra přišla do konce, přinejmenším dočasně, v 1939.

Betty dnes

Betty Boop filmy by dosáhly publik jednou znovu, když oni byli umístěni do syndication v televizi v padesátých létech U.M. a M;. T.V. Corp. a pozdnější National Telefilm sdruží (NTA). U.M. a M;. a NTA měnil Paramount otevření, odstraňovat Paramount logo od otevření a uzavření. Nicméně, horská část loga zůstane na tiskách televize, obvykle s U.M. a M;. autorské právo ale některé tisky obsahují Paramount-Publix novinové podtitulky.

Ona také vyhrála projev v 60-tých letech counterculture hnutí. NTA vydělával na tomto a kupoval práva k jejím šortkám k colorize a re-vysílat je v TV jak Betty Boop přehlídka. Tam byla diskuse obklopující NTA colorization protože, jak Turner zábava později potřebovala Fleischera Popeye námořník, tracers přeskočil kreslení a zjednodušil činnosti, používání limitovalo animaci na místě Fleischerovy plné animace.

Ivy filmy složily film někteří Bettyovy lepší šortky volaly Betty Boop skandály 1974 který viděl nějaký omezený úspěch. NTA později vydal další film kompilace, Hurray pro Betty Boop v roce 1980. Obchodníci nově objevený Betty Boop v 80-tých letech jako studna a zboží představovat charakter (v jejím časnějším, svůdnějším ročníku) je nyní široce dostupný. Také v 80-tých letech, klepátko Betty vypíská (jehož hlas, obraz a jméno byli ovlivňováni kreslenou postavičkou) se zvedl k popularitě ve V. Británii.

V roce 1988, Betty se objevila poprvé v letech, s portrétem v ceně akademie-vyhrávat film Kdo formoval králíka Rogera. To bylo široce hlásil, že animators nadhodil jeden rám Betty aktu, neviditelný pro publikum, samozřejmě. Jestliže takový rám existoval, to bylo nahrazené konvenčním rámcem jakmile film vyšel na domácím videu.

V roce 1993, animator Jerryho Reese, nejlépe známý pro jeho film Odvážný malý opékač topinek,metro-Goldwyn-Mayer. S 75 procentem storyboarded filmu a dvou týdnů před hlasem nahrávka měla začít, MGM měnil šéfy studia a projekt, pokusně volal Betty Boop rys skript, byl opuštěný. psal a produkoval nový Betty Boop celovečerní film pro

Vlastnictví Boop karikatur má změněné listy přes plynoucí dekády kvůli sérii fúzí společnosti, získání a divestigures (hlavně zahrnovat Republic obrazy a 2006 korporačního rozkolu mateřské společnosti Viacom do dvou oddělených společností). Jak 2006, CBS Paramount televize se zabývá distribucí televize, zatímco, ironicky, distributor originálu Paramount se zabývá divadelní distribucí, ačkoli nějaký druh rerelease má zatím být oznámen. Také, Betty Boop charakter a obchodní známka je současně vlastněna King představuje syndikát a studia Fleischera.

Betty Boop série pokračuje být favorit mnoha kritiků, a 1933 filmu Sněhurka (nebýt zmaten Disneyem 1937 filmu Sněhurka) byl vybrán pro uchování americkou knihovnou kongresu v národním filmovém registru v roce 1994. Betty Boop popularita přetrvává také a odkazy na charakter se objeví v takových rozsáhlých místech jako kreslený seriál Doonesbury, kde charakter B.D. ' s prsatá přítelkyně/manželka je jmenoval "Boopsie", a oživená realitní tv Spoof Sblížený, kde Betty je inspirace pro Toot Braunstein. Betty Boop hudební je naplánovaný být produkován na Broadwayi, s hudbou Andrew Lippa. Tam je současně 22 Betty Boop karikatur v dostupném veřejném majetku u archivu internetu.


Pimboli-Obrázky

26. ledna 2009 v 18:02 | theruSHka-beruSHka |  ----->Diddl-Diddlina<-----Diddl a Diddlina obrázky

26. ledna 2009 v 18:00 | theruSHka-beruSHka |  ----->Diddl-Diddlina<-----


KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!!


Me To You-Abeceda

26. ledna 2009 v 17:58 | theruSHka-beruSHka |  ----->Me To You<-----
KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!!


Simpsonovi-Hlášky

26. ledna 2009 v 16:43 | theruSHka-beruSHka |  ----->Simpsonovi<-----

Sousedka telefonuje: "Simpson? Ten váš čokl už je zase v mym bazénu. Abyste věděl, volám do psince."
Homer: "Dej si hadr na hlavu, měla bys radši zavolat svýmu ctěnýmu psychiatrovi, ty stará vraždo!"


Simpsonovi-Obrázky

26. ledna 2009 v 16:39 | theruSHka-beruSHka |  ----->Simpsonovi<-----
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: 'cc33cc', cbackground: 'cc0000', ctitle: '806040', ctext: 'cc33cc', curl: '806040', simg: 1 }); //]]>

Snoopy něco o něm.....

26. ledna 2009 v 16:35 | theruSHka-beruSHka |  ----->Snoopy<-----

Kdopak že je SNOOPY?... no přece nejslavnější beagle na světe. Ovšem cesta ke slávě trvala Snoopymu hodně dlouho.Tento seriál vznikl v roce 1950 pod jménem Buráčci ( Peanuts) a v té době byl Snoopy obyčejný domácí psík1950.jpg (5300 bytes). Časem změnil svoji podobu, a od roku 1962 1962.jpg (6455 bytes) se přestává chovat jako normální pes a pomalu začíná chodit po dvou. Autorem tohoto seriálu je Charles Schultz.

Snoopyho neuvěřitelná dobrodružství se odehrávají v pilotní kabině za první světové války, v poušti, v divoké přírodě a vůbec všude, kde se něco děje. Snopyho však můžeme také poznat jako spisovatele, právníka, chirurga či sportovce.

... a takhle vypadá Snoopy dnes... ... a s kamarádem Woodstockem...

Snoopyk.gif (1784 bytes) Charlie Brown1.gif (2203 bytes) Franklin1.gif (1909 bytes) Linus1.gif (1946 bytes) Lucy1.gif (1878 bytes) Marcie1.gif (1991 bytes) Peppermint Patty1.gif (2451 bytes) Pig Pen1.gif (2241 bytes) ReRun1.gif (1885 bytes) Sally1.gif (1983 bytes) Schroeder1.gif (1962 bytes) Woodstock1.gif (1817 bytes)

Tito všichni se v seriálu objevovali a spolutvářeli ho. Ale největší hvězda, to byl a je stejně Snoopy.


Snoopy-Životopis

26. ledna 2009 v 16:34 | theruSHka-beruSHka |  ----->Snoopy<-----

Jméno: SNOOPY
Rasa: Bígl skžížený s dalmatinem
Datum narození: 6.6.1996
Místo narození: malá vesnička v USA
Nejlepší kamarádi: Pipi a kočka Lucky
Páníček: Duff a Meggi
Oblíbený jídlo: Granule s drtěnou kostí
Oblíbený pití:
Tropický mix
Oblíbený zpěvák:
Pes Lokua se svou kapelou Drsný čokl


Pucca-animace

26. ledna 2009 v 16:26 | theruSHka-beruSHka |  ----->Animace<-----
Diplomek od Diddlinky-D

26. ledna 2009 v 16:24 | theruSHka-beruSHka |  for me
obrazek 529

Má Tlustá Valentina

26. ledna 2009 v 10:59 | theruSHka-beruSHka |  ----->Telenovely<-----

Překlad: MÁ TLUSTÁ VALENTINA

Země výroby: Venezuela

Rok výroby: 2002 - 03

Počet dílů: 178

Produkce: RCTV

Titulní píseň: Jeremias - Poco a Poco


Je to příběh Valentiny, mladé dívky, s tolika kily lásky v srdci jako je její tělo...

Valentina Villaneuva Lanz je šťastná, slaďoučká, roztomilá, ale tlustá dívka milující čokolády všech příchutí. Po smrti jejích otce maminka Eva Lanz utápí svůj žal v alkoholu. Valentina tedy studuje na internátní škole, na slavnostní ukončení Valentininých studií přijíždí její matka Eva, zbavená závislosti na alkoholu a její setra, teta Valentiny - Tza Tza Lanz. Eva tragicky umírá a Valentina se stěhuje do domu Villanuevů, tam ji ale těžkosti připraví teta Olimpia, která se s manželem Juanem Angelem ujala péče o Valentinu. V domě kromě nenávisti a intrikánství nachází také lásku - zamiluje se do svého bratrance Oresta. Ten se zprvu stává ochráncem Valentiny, ale později se přátelství změní v lásku. Jak na to zareaguje přítelkyně Oresta Chiqui? Je vůbec Orestes Valentinin bratranec? Jak se Valentina z boubelky změní na sexy dívku? Na všechny tyto otázky vám odpoví telenovela Má tlustá Valentina, která je venezuelskou obdobou úspěšného seriálu Ošklivka Betty....

HRAJÍ:

Valentina Villanueva Lanz- Natalia Streignard

Orestes Villanueva Mercouri - Juan Pablo Raba

Olimpia Mercouri de Villanueva - Hilda Abrahamz

Franklin Carreño - Jeronimo Gil

Aquiles Villanueva Mercouri - Carlos Álvarez

Chiquinquira Lorenz Rivero- Norkys Batista

Juan Angel Villanueva - Flavio Caballero

Roman Fonseca - Luciano D´Alessandro

Lorenzo Lorenz - Felix Loreto

Tza Tza Lanz - Emma Rabbe

Don Segundo Villanueva - Carlos Marquez

Eva Lanz - Mimi Lazo

Pandora Villanueva Mercouri - Marianela Gonzales

Ariadna Villanueva Mercouri - Aileen Celeste

Ninfa - Prakriti Maduro

Jordi - Hugo Vasquez

Fabiola - Sandra Martinez

Debora Pereira - Kareliz Ollarves

Beatriz Carreňo - Ana Beatriz Osorio


Pár fotek:


ANASTÁZIE

25. ledna 2009 v 20:46 | theruSHka-beruSHka |  ----->Telenovely<-----

Překlad: ANASTÁZIE

Země výroby: Rusko

Rok výroby: 2003

Počet dílů: 127

Produkce: AMEDIA

Hudba: Anton Makarskij, Arina, Sergej Li - Mne ne zhal


Jsme v Petrohradu, v první polovině 18. století.... Příběh vypráví o životě krásné mladé nevolnice Anny Platonovové, která vyrůstala v petrohradském paláci barona Korfa téměř jako jeho vlastní dcera. Ne všichni, příkladně vlastní Korfův syn Vladimír, jí toto postavení přejí. Zvlášť, když je Anna uvedena do vysoké společnosti a potká tam mladého šlechtice Michaila Repnina. Mladé lidi, a především Annu, čekají těžké životní zkoušky, při kterých se skloňují slova jako láska, zrada, nenávist, vražda... a navíc všechno zahaluje tajemství dvacet let starého případu o odcizeném dítěti a ženě jménem Anastázie.
Ve složité hře emocí nemůže chybět ani mladý dědic carského trůnu Alexandr Romanov, který svádí vnitřní boj mezi povinností vůči vlasti a touhou po nádherné ženě...

HRAJÍ:

Anna - Elena Korikova

Vladimir - Daniil Strahov

Michajl - Pert Krasilov

Alexandr - Dmitriy Isaey

Vasilij - Alexander Kalyagin

Ivan Ivanovič - Albert Filozov

Marija Aleksejevna - Olga Ostroumova

Andrej - Alexander Filippenko

Sergej - Igor Dmitryev

Vareara - Nina Usatova

Karl Modestovič - Dmitry Shevchenko

Líza - Anna Tabanina

Sonja - Ludmila Kurepova

Olga - Marina Kazankova

Pár fotek:Nato, že Ruský telenovely atd... nemusim tak todleto se mi obvzlášť líbilo!


Luz Maria

25. ledna 2009 v 20:44 | theruSHka-beruSHka |  ----->Telenovely<-----

Překlad: Luz Maria

Země výroby: Peru

Rok výroby: 1998

Počet dílů: 176

Produkce: America Producciones

Píseň: Gian Marco Zignago - Luz Maria


Luz María je mladá a nezkušená dívka, která přichází z hor do hlavního města Peru - Limy, aby našla lékaře pro svoji matku. I přes snahu Lucecity matka Rosa umírá. Luz María začne pracovat jako služka v rodině Mendozů, aniž by tušila, že její pán je zároveň jejím otcem. Tam se zamiluje se do manžela své nevlastní sestry Angeliny - Gustava Gonzalvese. Od ostatních telenovel se toto peruánské dílo liší v tom, že se neodehrává v současnosti, ale na konci devatenáctého století....HRAJÍ:

Luz Maria - Angie Cepeda

Gustavo Gonsalvez - Christian Meier

Mirta Valdez - Mariela Alcala

Angelina Mendoza y Rivero de Gozalvez - Rosalinda Serfaty

Modesta - Teddy Guzman

Miguel Mendoza y Rivero - Jesus Delaveaux

Alvaro Revoredo - Antonio Dulzaides

Sergio Cosio - Orlando Fundichelly

Lily Aldama - Rossana Fernandez Maldonado

Cristina Aldama - Yvonne Fraysinett

Ofelia - Tatiana Astengo

Graciela de Mendoza y Rivero - Sonia Oquendo

Pár fotek:
ROSALINDA

25. ledna 2009 v 20:26 | theruSHka-beruSHka |  ----->Telenovely<-----

Překlad: Rosalinda

Země výroby: Mexiko

Rok výroby: 1999

Počet dílů: 96

Produkce: Televisa

Píseň: Thalia - Ay amor


Bohatý Alfredo del Castillo je tajně roky ženatý se svojí sekretářkou Soledad. Na Soledad si ale brousí zuby jeho švagr José Fernando. Ten dokonce ženu unese a pokusí se ji znásilnit. Alfredo svou lásku najde a v souboji švagra zastřelí. Šlechetná Soledad bere však vinu na sebe a je odsouzena na dvacet pět let do vězení. Za krátkou dobu zjistí, že je těhotná. narodí se jí dcera Rosalinda, kterou předá do výchovy své sestře Dolores.... Dvacetiletá Rosalinda pracuje jako květinářka a v jedné restauraci se seznámí a Fernandem Josém, netuší však je synem José Fernanda.......


HRAJÍ:

Rosalinda Perez Romero/Paloma Dorantes - Thalia

Fernando José Altamirano del Castillo - Fernando Carrillo

Lucy Perez Romero - Adriana Fonseca

Fedra Perez Romero - Nora Salinas

Celina Barriga - Ivonne Montero

Soledad Romero - Angelica Maria

Valeria Altamirano del Castillo- Lupita Ferrer

Beto Perez Romero - Jorge De Silva

Javier - Miguel A. Rodriguez

Alex Dorantes - Victor Noriega

Clarita Martinez - Paty Diaz

Veronica Altamirano - Laura Zapat


Pár fotek:


Vždy Tě Budu Milovat

25. ledna 2009 v 20:25 | theruSHka-beruSHka |  ----->Telenovely<-----

Siempre Te Amaré

Země výroby: Mexiko

Počet dílů: 140

Rok výroby: 2000

Hudba: Marco Antonio Solis - Sigue Sin Mi


Každý pasažér v tomto vlaku má jiný cíl, ale všichni jsou poznamenáni stejným osudem… Všichni se domnívali, že Victoria a Mauricio Castellanos žijí ve šťastném a harmonickém manželství. Ve skutečnosti je Victoria svým žárlícím mužem neustále trýzněna. Jednoho pochmurného dne přichází smutná zpráva: Victoria se měla stát obětí železničního neštěstí. Ve skutečnosti však jako zázrakem přežila a po nesčetných komplikacích a trápení se vrací zpět domů, aby zjistila, že její muž vzal obě děti a odešel ze země, aniž by po sobě zanechal jedinou stopu. V těchto okamžicích nejhlubší porážky a zdrcení potkává Victoria Rossanu a Romana, kteří jí znovu pomůžou postavit se na vlastní nohy a začít pátrat po zmizelé rodině. Roman je mladý divadelní producent španělského původu. Jeho bystré oko odhalí ve Victorii velký herecký talent a přemluví ji, aby vstoupila do jeho divadelní společnosti. Ona nakonec souhlasí a opuštěná matka začíná s hereckým souborem jezdit po celém světě, což jí zároveň umožní pátrat po svých zmizelých bližních. Uplyne dlouhých deset let a z Victorie se stává obletovaná herečka Amparo Rivas. Má slávu, mnoho ctitelů a obdivovatelů, peníze, ale jedno jí stále chybí. V jejím srdci je hluboká rána, která se ani po tolika letech zcela nezacelila. Jednoho dne během turné po Mexiku se odváží vrátit do bývalého sídla rodiny, kde nalezne něco, co ji možná dovede zpět k manželovi a dětem. Dlouho očekávaný okamžik se však nestane nejšťastnější chvílí jejího života, ba naopak, změní se v začátek dramatu plného šokujících odhalení, hořkosti, vášní, zrady, lží a odplaty...


HRAJÍ:

Victoria Castellanos / Amparo Rivas - Laura Flores

Mauricio Castellanos - Fernando Carillo

Gilda Gomez / Martha Laura Isaguirre - Alejandra Avalos

Luis Miguel Garrai - Arturo Peniche

Roman Castillo - Gerardo Murguia

Columba Sanchez - Maria Victoria

Ursula Castellanos - Ofelia Guilmain

Mara - Luz Elena Gonzalez

Violeta Garrai - Frances Ondiviela

Meche - Ivonne Montero

Leonardo Reyes - Abraham Ramos

Patricio Mistral - Rafael Rojas


Pár fotek: